Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2016, 10:44   #73
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Sakal chodzi o rolę Random Town w skrócie RT - gdzie jest to rola taka jak Bang w tej sesji, kiedy nie ma 100% pewności kim jest ta osoba. Czy na pewno jest szpieg? A może nie ma? ego nikt nie wie oprócz MG i jego. Bo oprócz tego, że losowane są role to przy przydzieleniu komuś RT jest jeszcze jedno losowanie w sprawie kim będzie RT. Ze szpiegiem są fajne rozkminy bo mafia może próbować go zmylić tak jak my to zrobiliśmy, można nawet szyfr stosować (co też robiliśmy).

Dnc dużo osób chce pomóc i dziękuję wszystkim za chęci. Jak masz jakieś pomysły to pisz. Role mam niby już przygotowane praktycznie. Fabularnie muszę to ogarnąć jeszcze, ale w tym już mi dziewczyna pomaga

edit. Zapomniałem o celu głównym SK... wiedziałem po drugiej fazie dnia kto jest Saitamą a kto Soniciem, ale nic z tym zrobić nie mogłem. No i przyznaję się do błędu, przekombinowałem. Co do Pottera to mam nadzieję, że będziesz grać oczywiście

edit2. chętnych do pomocy przed wystawieniem rekruta dam linka na doca by dali swoje uwagi.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 23-04-2016 o 11:01.
traveller jest offline