Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2007, 14:21   #11
Marok
 
Reputacja: 1 Marok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nergala: ludzie nie mogą posługiwać się bronią palną (dostęp tylko dla krasnoludów). Możesz równierz magię mieć 0 (po co wojownikowi magia).

Revan: karnacja drowów jest TYLKO czarna. Nie brązowa, fioletowa, granatowa tylko CZARNA. Z jakiej paki masz tyle skilli? Bo ja raczej nic o "darmowych" nie pisałem. Nie wiem jak będziesz się posługiwał dwoma brońmi naraz? Ale reszta OK. Drowy żyją do 400 lat i nie mieszkają pod ziemią (tylko w północnej części mrocznej puszczy).
 
Marok jest offline