Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2016, 13:33   #4
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
6. Punkty otrzymuje osoba, która jako pierwsza podała prawidłowy tytuł. Jeśli zrobiła to w czasie pierwszych 12 godzin otrzyma 2 punkty, a jeśli zrobi to później to tylko 1 punkt.

7. Po upływie 24 godzin podam prawidłową odpowiedź, wraz z krótką notką na temat gry, aktualną tabelę wyników i kolejną zagadkę.
Skoro punkty otrzyma tylko osoba, która jako pierwsza poda tytuł, to może nie czekać tych 24h, tylko gdy ktoś odpowie podać dalej? Ja dopiero zauważyłam ten konkurs, a pykam planszówki i Baczy mnie uprzedził D: (niedobry Ty), a powtarzanie jego prawidłowej odpowiedzi nie będzie miało już sensu - ze względu na zasady
Jednakże po prostu smutno tyle czekać na następną zagadkę <3

EDIT: No i ze względu na te prawdopodobne oszustwa, można darować nagrodę, sama zabawa jest wystarczająca (:

Cytat:
Pozostaje mi wiara w Waszą uczciwość. I w to, że oszuści i kłamcy smażyć się będą w piekle. Na dnie kotła.
Amen.
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 23-04-2016 o 13:36.
Nami jest offline