Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2016, 14:25   #38
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Ano, San Fran ciekawe, ale czytałem wieki temu, pamiętam, że zrobiło na mnie całkiem ciekawe wrażenie jako kawał dobrej erpegowej roboty ale jednak do stworzenia KP nie uzywamy w tej sesji Więc popaczać i poczytac można, jakis opis, czy fabułę wziać można ale do mechy zrobienia postaci nie używamy.

- Ok popaczałem na Wasze zgłoszone KP rzuciło mi się parę rzeczy w oczy. No i tak...

- Jak bierzecie coś spoza podręcznika podstawowego naprawdę ułatwia sprawdzanie KP podanie skąd ten detal jest. Ja niektóre rzeczy znam na pamięć i w lot wiem jaki podrecznik odpalić ale niektóre to kompletnie nie wiada z jakiego podręcznika i się zaczyna główkowanie i szukanie.

- Dajcie mi dostęp do edycji doc. Ja omawiam każdą KP od razu w dokumencie a jak nie mam nie chce mi sie pisać ręcznie w pw uwag czy coś tam. Z edytą jest dużo łatwiej, klarowniej, prościej dla obu stron.

- Jak już omawiam te KP w zboczonych komentach piszę Wam, że ten Krok jest ok albo nie. Póki trwa rekruta prosiłbym nie kasować tych komentów. Czemu? Bo jak widzę gdzieś swój koment, że jest ok, nie wracam do sprawdzania tekstu a jak nie widzę to nie zgaduję czy już sprawdzałem ten Krok w tej KP, czy nie, czy pasiło czy nie tylko zaczynam sprawdzać. Więc mi i Wam oszczedza czas zachowanie tych komentow.

- Przypominam też, że ładownice, osprzet tektyczny, magi do spluw w sprzecie dokupuje się osobno. Jak ktos dopisze sobie w opis ubrania powiedzmy kamizelkę taktyczną ja doliczam za to gamble za sprzet po cenach z "Ołowiu". Jeśli powidzmy dopisze sobie 3 zapasowe magi bo na tyle starczyło mu gambli na ammo doliczam też cene za te magi + ammo. Zwracam na to uwagę jeśli by sie pojawił jakiś rozdźwiek w wyliczeniach gambli w ekwipunku między moim a Waszym.

- Przy kroku z Kontaktami fajno byscie rozpisali jakoś powiązan (od 1 do 8 kazdy level za 5 g) oraz jeśli ktoś coś laduje dodatkowo w danego leminga no to też osobno np. ze ma jakąś wiedze czy coś tam i po cenniku to ileśtam gambli. No fabularny opis, z pare słów o wieku, wyglądzie czy czasoprzestrzeni gdzie tego kogos można spotkać też nie byłby taki szkodliwy.

- No i zlecenie. Na końcu chciałbym zobaczyć tą reakcję BG na tą scenkę i jak ma się zamiar do tego zabrać.

- No i workteam. Każdy z BG ma przynajmniej parę miesięcy czy moze nawet dłużej znajomosci z paczka w ktorej zaczyna grę. Bujacie się razem już jakiś czas. Co prawda na razie jeszcze nie wiada co kto z kim ale w bio już można zawrzeć jakaś wzmianke jak postać dolączyła do tej grupki, czemu się z nimi trzyma itd.



- Co do wizualizacji zgłoszeń i zapytań no to na razie wygląda to tak:

- Reinhard - KP w toku - Dr.Washington (Technik)
- Adi - KP w toku - Scott Sheppard (Wojownik)
- Merill - zgłoszenie (Wojownik - żołnierz FA)
- Stalowy - KP w toku - Mlynarz (Ranger)
- Ehran - zgłoszenie (Technik - mechanik)
- Lemi - zgłoszenie (Ranger/Wojownik?)
- Maciekafc - KP w toku - Wichura (Cwaniak)
- Noto - zgloszenie - (Technik - medyk)


Zapytanie:

- ArchiwumX, Eryk
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline