Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2016, 20:29   #138
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ravanox Zobacz post
Po prostu zabij Darrena ot tak i z głowy jak ci coś nie pasuje. Bycie złym było fajne, ale mam tego dosyć.


Ravanox out
To nie było o tobie, czy o twoim sposobie gry, bo nie mam nic tobie do zarzucenia.

Cytat:
Napisał MTM Zobacz post
Ej no, panowie, po co te nerwy? Na pewno da się to jakoś rozwiązać pokojowo. Ranghar, ja bym proponował pauzę w sesji na czas rozwiązania konfliktu.
U mnie nie ma nerwów. Po prostu zirytowałem się, bo myślałem, że po ostatniej wymianie PW z MG odnośnie magicznego uratowania przez MG Darrena przy granacie coś zmieni się w tej kwestii przy kolejnym spotkaniu Darrena i Wojownika, a tym czasem miał po prostu automatyczny sukces trafienia Wojownika w przejściu do pomieszczenia w kompletnie drugim kierunku niż Wojownik próbował iść...
 
Anonim jest offline