Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2016, 19:06   #663
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hazard Zobacz post
Ciężko powiedzieć. Z czasem to wiesz jak u mnie jest. Może być z nim różnie, tak samo jak z chęciami. Kiedy planowałbyś start drugiego aktu? Ostateczną odpowiedź będę w stanie dać nie prędzej niż przy połowie maja.
Jeszcze nie wiem, czekam za wami, a nie chcę zaczynać z uszczuploną drużyną, choć i tak będę musiał rekrutację dodatkową przeprowadzić. Sam mam w maju masę roboty, więc daj wtedy znać, bo bez Ciebie nie poprowadzę.

E.
Od Morfika dostałem zielone światło. Jak będzie czas to w drugiej połowie maja ruszy kontynuacja. Tymczasem zamykam sesję.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 25-04-2016 o 23:22.
Warlock jest offline