Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2016, 22:25   #20
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Ja odpadam z tej kolejki, za Chiny Ludowe nie napiszę posta mając sześć akapitów na trzy linijki. No bo co to ma być, opisz co czułaś? Chyba nie po to wymyślałam sobie postać, jej charakter, przekonania i tym podobne, aby pisać dokładnie to, co MG. To nie ma sensu, nie mam pojęcia co zrobisz, ale jedyną możliwością, że coś dam to to, że Sakal mi to napisze. No super zabawa. ;_:

EDIT:
I nie zamierzam być taka, jak Sakal (Zamorduję tego, co jest za surowy z przekleństwami i nie mogę użyć epitetu na ch) i nie zadam ci miliona pytań, bo to psuje zabawę innym. A skoro ja jej nie mam, to niech chociaż reszta ma.

I tak, Sakal, łapię analogię. Wygrałeś.

Kolejna edycja:
Nie mówię już o tym, że nie wiem jakim prawe Sakal dostał pewne info, że facet z walizką jest zarażony. Jedzenie z maku jest tak złe, że pakują tam ich mięso?
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem

Ostatnio edytowane przez Moni : 25-04-2016 o 23:19.
Moni jest offline