Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2005, 07:51   #3
Hammurabi
 
Reputacja: 1 Hammurabi ma wyłączoną reputację
Głównie korzystam z przerywników gdy akcja stanęła w miejscu, a gracze nie wiedzą co z tym fantem zrobić, wówczas zamiast prowadzić ich za "rączkę" stosuje przerywniki by dać im więcej czasu do namysłu. Oczywiście nie jest to regułą, przerywniki mają jeszcze wiele zastosowań których nie przedstawię gdyż chciałem się skupić na moim ulubionym przerywniku zwanym "autostopowiczka", dostępny także w wydaniu męskim "autostopowicz" . Pomysł stosowany głównie w systemach o zabarwieni eksploracyjnym, ja skutecznie wykorzystałem go kilkukrotnie w Neuroshimie. BG podróżują jakimś środkiem transportu (nie może być rower ) poprzez piaszczyste pustynie, gdy na firmamencie zauważają opartą o wrak samochodu kobietę. Po uprzednich oględzinach i napojeniu spragnionej okazuje się że jest wszystko w porządku, poza zepsutym samochodem. MG powinien przedstawić autostopowiczkę jako piękną zgrabną i powabną kobietę w opresji, natomiast samochód powinien być na tyle poważnie uszkodzony by naprawienie go było niemożliwe. Nasi świeżo upieczeni dżentelmeni zapewne zaproponują kobiecie wspólną podróż do miasta które jest ich celem, licząc pewnie że zwróci im się to w naturze . Dalszy rozwój wydarzeń pozostawiam Waszej inwencji drodzy MG. Buahahahaha...
 
Hammurabi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem