Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2007, 20:07   #81
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wojsko jest koedukacyjne, ale bez przesady, kobieta godność musi mieć. Baraki są oczywiście oddzielne

Edit.

Napisałam po krótce o co mniej więcej (bardziej mniej niż więcej) będzie chodziło w waszym pierwszym zadaniu. Jak dojdziecie do śniadania to oczywiście zostanie wam wszystko dokładnie wytłumaczone.

Swoją drogą kiedy weszłam dzisiaj około godziny 16 i zobaczyłam około dychy nowych postów mało co nie spadłam z krzesła, byłam w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu zaskoczona, więc zostaje mi tylko dodać: oby tak dalej...
 

Ostatnio edytowane przez Aivillo : 06-05-2007 o 21:40.
Aivillo jest offline