Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2016, 09:19   #22
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Monii zacznij pisać w doc. Co robisz po wybuchu. Pisałam tobie że, ciebie chciałam w odc. Pech że nie masz konta. Nigdy więc nie pisałaś dialogów w doc. Napisz dziś. Ja będę dopisywać co się dzieje w okół oraz, co robią NPC.

Sakal wolał pytać niż podjąć pisanie w doc i wejście w dialog z przyszłym trupem. Jego strata. Mógł naprawdę stworzyć dobry odpis. Wolał siedzieć na schodach zamiast opisać jak szamotał się z facetem który tak naprawdę chciał go ostrzec.
Z tym ogródkiem to żeś..hihi ale, ok. Spokojnie to tylko zależy od was czy wam się chce.
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 26-04-2016 o 09:23.
Nasty jest offline