Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2007, 21:00   #14
Marok
 
Reputacja: 1 Marok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnie
Discordia: Napisz jaki masz charakter. Ekwipunek podwawaj po enterze każdą rzecz. Radzę zamiast noża wziąć pistolet, albo strzelbę (od czego jesteś strzelcem).

Raven: Jakby były darmowe za klasę to bym napisał. Po prostu napisałem tylko czym się zajmuje by dać wam jakieś wskazówki co do umków. Więc radzę poprawić. I NIE MA ŻADNEGO MIASTA POD ZIEMIĄ!!! Chyba, że krasnoludzkiego Dwie bronie możesz zostawić.

Khalida - popraw według wcześnieszej mojej wskazówki.

Panda - to tyczy się też ciebie (czy tym wilkiem będziesz wymachwał czy co, że dałeś go do broni)

Koniec rekrutacji chyba, że pojawi się ciekawa postać. I moderatorów proszę o nie zamieszczanie w archiwum ani o kasowanie tematu (trzeba graczom co nieco pomóc w kartach postaci). Podoba mi się szata graficzna Pandowej KP. Ale do reszty nie mam zastrzeżeń z wyjątkiem błędów.
 
Marok jest offline