Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2016, 15:12   #107
Wila
 
Wila's Avatar
 
Reputacja: 1 Wila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputację
Sayane - skoro dopuszczasz krótkie posty, chociażby na pojedynczą wypowiedź to po co w komentarzach?

Jeśli postać nic nie robi tylko czeka - to rozumiem wizje komentarzy.

Zastanawia mnie jednak od pewnego czasu, czy takie komentarze (z góry przepraszam za odwołanie się do konkretnego jako przykład):

Cytat:
Napisał Plomiennoluski Zobacz post

Adrik jest za penetracją dziury, wróć, jamy, wróć... to i tak zabrzmi źle za pójściem dalej, jesli da się przecisnąć, jak nie, to odrobinę powiększyć dziurę. Od razu sprawdzić co tam siedzi i nie czekać. Potem jak się wszystko ze szczurami załatwi, to wyjść na górę. Szczury z kolei pozbawić ogonów i ewentualnie wrzucić do beczki pustej, żeby się nie upaprały.
Nie można by zastąpić takim wpisem w sesji:

- Jestem za penetracją jamy. I za pójściem dalej, jeśli da się przecisnąć, jak nie, to odrobinę powiększyć dziurę. Od razu sprawdzić co tam siedzi i nie czekać. Potem jak się wszystko ze szczurami załatwi, to wyjść na górę. Szczury z kolei pozbawić ogonów i ewentualnie wrzucić do beczki pustej, żeby się nie upaprały. - powiedział Adrik.

Który ruszyłyby innych dalej.
Wszyscy usłyszeli by kto za czym jest, mogliby się do tego odnieść ba nawet przedyskutować.
 
__________________
To nie ja, to moja postać.
Wila jest offline