Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2016, 19:02   #142
Ranghar
 
Ranghar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ranghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputację
Pewne decyzje czy odpisy robię po nocnych dyżurach w pracy więc później wychodzą babole czy niedopowiedzenia. Lekcja do następnych przygód by łatwiej i prościej organizować pewne wątki.

Tak, moim zdaniem też walka między graczami ma sporo kulejących fragmentów w mechanice przeniesionej z gry planszowej. Nie jestem z niej zadowolony, w następnych częściach będzie trzeba zorganizować ją inaczej i jaśniej lub dać sobie z nią spokój.

Też myślę nad kratkami i hexami do następnych przygód, aby było można lepiej wyliczyć dystans czy umiejętności. Może coś w stylu plansz z X-Com.

Powoli i tak zbliżamy się do końca sesji, myślę że zostało parę tur. Możliwe, że wszyscy zginą

Tak więc wszyscy odpisują w przygodzie.

Kanra daj znać czy wróciłaś już.
 
Ranghar jest offline