Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2016, 10:03   #84
Lifeless
 
Lifeless's Avatar
 
Reputacja: 1 Lifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwu
Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
A serio, to miałam takiego MG, co mi za postać pisał wypowiedź w czasie rozmowy w docsie. O W ogóle nie czuł, z czym mam problem.
Ale czy takie uwagi są potrzebne? Naprawdę nie sądzę, abym Was w tej sesji w jakikolwiek sposób ograniczał, nie licząc może czasów antenowych przeznaczonych na operacje i czas wolny.

Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
Ojej, czyżbyś się obraził na gracza, że odgrywa postać na swój sposób?
Sakal, przeproÅ› natychmiast MG.
Jeżeli gracz uważa takie odgrywanie postaci za w pełni oddające jej osobowość i charakter, to być może ma rację, a moim błędem jest to, że nie wywnioskowałem tego z karty postaci. Z tym że jeżeli ja miałbym odgrywać postacie wykreowane przeze mnie, opierając się tylko i wyłącznie na ich rysach psychologicznych, to Shadow nie powinien już więcej znaleźć się w jednostce (a to i tak najłagodniejszy ze scenariuszy). Zapieram się jednak rękami i nogami, żeby nie wykluczyć gracza w tak wczesnej fazie rozgrywki, dlatego też wynikła tego typu sytuacja. Bo nie wiem, czego się można spodziewać, bijąc swojego szefa, zwłaszcza kiedy należy się do grupy, o której istnieniu ma się nie dowiedzieć nikt niepożądany.
 
Lifeless jest offline