Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2016, 19:44   #29
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Taaa-daaa jest nowy pościk


"Przyspieszyłam" nieco pewne sceny, jak ratowanie Uchu, odszukiwanie ambulatorium, załatwianie tam Zombie, aby popchnąć akcję do przodu, chyba się nie gniewacie? :PP

- Ogólnie zaś, właśnie dzięki tak dobremu wynikowi asysty Becky, operacja poszła jak po sznurku... no tak, tak, Doc też był bardzo dobry no Leena odzyskuje przez operację 5pw.

- Jeśli Bullit jeszcze nie pada na pyszczek, mógłby chyba i poopatrywać resztę zespołu?

- Uchu hackerzy... pogadam z Kaworu co i jak

- Ogólnie walki z Zombie to były jakieś 23 celne strzały... trzeba to podzielić między zaangażowanych, znaczy się, odjąć im ową zużytą amunicję :PP

Do skrzydła medycznego prowadzi 2 drzwi, które zostały zamknięte przez was elektronicznymi zamkami/zaspawane... jak tam chcecie. Znajdujecie się na bezpiecznym terenie, macie chwilę odpoczynku i oczywiście możliwość dalszego kombinowania co dalej.



Na mapce:
- Fioletowym Xiu
- Brązowym Uchu
- Białym Isabell
- Niebieskim Doc
- Czerwonym Becka
- Żółtym Leena
- Zielonym Night

Same ambulatorium ma w dużej części szyby w ścianach, tak dla jasności


Nie wiem zaś, jak rozegrać tą turę :PP czy każdy pisze sam posta? Czy ja odgrywam jakieś scenki z zainteresowanymi, odgrywacie coś między sobą? Znów wszyscy pchamy się do doca? Możliwości wiele...

W każdym bądź razie, postarajmy się wyrobić do następnej niedzieli, do 08.05. Jak nam nie wyjdzie, to nam nie wyjdzie, heh.

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 01-05-2016 o 19:50.
Buka jest offline