Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2016, 23:51   #12
Kampio
 
Reputacja: 1 Kampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłość
Mizuki Posiadasz 20 sztuk złota/Talarów.Napisałem to w pw kiedy opisywałem twój ekwipunek.Każdemu wysłałem początkową ilość złota razem z ekwipunkiem.
Jeśli chodzi o sytuację w karczmie to w środku poza wami siedzi tam około 10 osób.Ceny nie są wysokie. Dzban piwa lub miodu kosztuje 1 talara.Nocleg 5 talarów.Nie planuję wprowadzać dużych ilości gotówki.Później będziecie mieli przy sobie około setki monet.Będzie to wystarczająca ilość.
Moni Lekki opis stanu majątkowego mieszkańców , myślę że twojej postaci potrzebne są takie informacje. Opisane niżej sumy są czysto orientacyjne, i stanowią raczej wskazówkę niż sztywne ramy finansowe. Tysiąc talarów to majątek bogatego mieszczanina. Naprawdę bogate rody mają po 3-4 tysiące. Zwykły mieszkaniec będzie posiadał od 40 do 80 talarów.Biedak 10-20.Poważnie interesy przykładowo zamorski transport tytoniu liczą się w sumach 300-400 talarów.
 
Kampio jest offline