Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2016, 18:27   #15
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
Mafia ma swój prywatny czat, ale może rozmawiać w nim TYLKO w Fazie Nocy. W Fazie Dnia jest to surowo zabronione - a ja wszystko widzę. Wymienię doc mafii w chwili gdy umrą przynajmniej dwie osoby bo wtedy też ew. szpieg zmienia swoją rolę (wg. moich zasad). Dzięki temu Mafia nie ma pewności czy był szpieg, czy go nie było.
I tam dalej pisałeś o Snapie. Niektórzy tutaj logują się w google (mnie chyba też loguje, bo było mi to potrzebne do YT), więc taki Snape od razu będzie wiedział kto jest w mafii, a kto nie, gdy będzie miał włączony gdoc, gdy ktoś przyjdzie... pytam teraz, bo jeszcze nie rozlosowałeś roli (a przynajmniej ja jej nie mam), bo jak bym wylosował Snapa to to nieźle przekokszony jest (i będę żałował, że to tu napisałem teraz )...

Chyba, że masz na to jakieś mechaniczne plastry, że ta rana nie będzie krwawić...
 
Anonim jest offline