Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2016, 17:44   #2
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Bernard miał sposób na zimno – przemienił się w swoją wilkołaczą formę, co chroniło go przed chłodem. Siedział przy stole, co chwila potrząsając swoją majestatyczną, kształtną głową. Jego rozczesane futro lśniło w świetle, a jego uśmiech (ukazujący śnieżnobiałe kły) był po prostu zawadiacki i seksowny.

- W sumie niczego nie zrozumiałem – wyznał szczerze – Mamy jakąś księgę i robimy do niej maszynę, to ogarniam. Niestety, reszta do mnie nie dociera. Osobiście chciałbym, żebyśmy najpierw zajęli się skarbcem smoka, choć nie jestem zbyt dobry w śledztwach. Poseł do parlamentu mało mnie interesuje, ale jestem pewien, że dobrze płaci, wypadałoby się więc nam nim pochylić. Nawiedzona destylarnia też mnie nie interesuje, jeśli ktoś mnie spyta – stwierdził.
 
Kaworu jest offline