Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2016, 20:10   #3
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
- Ma ktoś magię wieszczenia, czy coś? Zaraz odkryjemy Voldemorta i jego bandę. Podobno Hastur też się zabrał z nami, przynajmniej tak pisali w innym temacie... tej gazety co tutaj jest. O tej. Z ruchymi obrazkami. - Niewinny Alfonso wskazał na gazetkę powiatową - Ktoś ma coś do powiedzenia, czy przechodzimy do linczowania Voldemorta? Fajnie by było jakby ludzie poodkrywali swoje twarze, bo tacy L, Gandalf, Gracz, Sowa, Zazu, Jabba i Arsene Lupin to nawet nie widzę ich tak się pozasłaniali welonami. A wiem jak wyglądają Gandalf, Jabba i Arsene Lupin. Gandalf kiedyś nie przepuścił trzech moich ciężarówek na granicy z Kanadą (a sam przemycał jakieś obrzydliwe zielsko do palenia...), Jabba kiedyś przejął mi bar w Detroit (buda spłonęła tydzień później, do tej pory nie odnaleziono sprawców), a Arsene Lupin to chyba mu zlecałem kradzieże. Jeżeli Voldemort podszywa się pod nich to łatwo będzie poznać, bo to znane moczymordy, zabijaki i ludzie lewego biznesu. Ale kim są pozostali z wymienionych?! Sowa to ten słynny Sowa Bez Oka co działa nielegalnie i oprócz lokalu ma jeszcze pralnię, o którym cośtam rymowali Nagły Atak Skałasza?

Po chwili Niewinny Alfonso dodał:
- Witaj zupełnie nie podejrzana o sprzyjanie czarnej magii Gadająca Czaszko. Jestem Niewinny Alfonso.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 04-05-2016 o 20:18.
Anonim jest offline