Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2016, 21:46   #5
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację
Nadworny majordomus, prawy doradca króla oraz ustawiczna niańka lwich potomków, wdzięcznie wylądował na kapeluszu Niewinnego Alfonsa, przespacerowując się dumnie w tę i z powrotem.
- Witajcie o zebrani, nazywam się Zazu… - niebieskopióry ptak, zawiesił się kuprem do góry na rondlu melonika, zaglądając rozmówcy w oko. -…i jestem nadwornym majordomusem Króla Lwiej Ziemi. Na początku służyłem Mustafie… później Simbie, a teraz wspieram wdzięczną Królową Nalę oraz jej męża Kowu. Jak sam Pan widzi, jestem wieloletnim i zaufanym pomocnikiem tronu… przybyłem na wezwanie o pomoc w tych mrocznych czasach jakie nastały w Anglii! - westchnąwszy pompatycznie, spuścił jedną łapkę na ramię Alfonsa wczepiając się pazurkami w materiał garnituru i przesiadł się, dumnie strosząc piórka.
- Dziś nie ma co rzucać wyroków… trzeba działać rozważnie, ot co! Aj, ajjj zaprawdę powiadam wam, a dobrze na tym wyjdziecie!
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline