Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2007, 16:24   #89
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Uuuu, tydzień, no cóż zobaczymy jak to wyjdzie mam nadzieję, że zdołam wszystko tak ułożyć żeby grało

Lkpo nie będę już edytowała tamtego posta więc napiszę w tym. Bardzo mi się podoba jak wczuwasz się w Veibata i chwalę cię za te wszelakie opisy Cieszę się, że mam cię w ekipie

Acha i tu jeszcze mała uwaga do Szarleja: czy mógłbyś nieco bardziej dokładnie napisać co twoja postać w daneym momencie czuje, jak odbiera to co się wokół niej dzieje..., bo twoje posty są trochę za ubogie porównując z innymi graczami. To taka moja mała podpowiedź

Z tego co wyczytałam, rozumiem, że jeszcze nie wszyscy doszli do stołówki...
 
Aivillo jest offline