Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2016, 23:00   #6
Blacker
 
Blacker's Avatar
 
Reputacja: 1 Blacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputację
Masywne cielsko Jabby zatrzęsło się od śmiechu na wspomnienie starych czasów. Miło było spotkać kogoś znajomego, nawet jeśli dotychczasowe ich kontakty nie miały zbyt przyjaznej natury

- Chowbaso Alfonso. Sprawa baru należy do przeszłości, mój pośrednik po prostu był zbyt zaangażowany i w złej formie złożył propozycję jego kupna. Nie ma co rozwodzić się nad sprawami minionymi, ya ma da poonoo.

Dumny przedstawiciel rasy hurrów zwrócił się również do pozostałych zgromadzonych

- Nazywam się Jabba i jestem skromnym inwestorem. Słowa Alfonso zraniły moje wrażliwe serce, każdy bowiem biznes do którego przyłożyłem rękę był jak najbardziej legalny, i to ja zwykle byłem bezlitośnie łupiony przez moich pośredników czy wynajętych ludzi
 
__________________
Make a man a fire, you keep him warm for a day. Set a man on fire, you keep him warm for the rest of his life.
—Terry Pratchett
Blacker jest offline