Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2016, 15:44   #10
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Loren “Violet” Fizzy / Ayo Mwawa

Daniel Burns stał i wpatrywał się w mahoniową piękność. Uwodzicielska. Posłuszna. Nad wyraz dobrze kontrolowała swoją bestię. Nie przypuszczał, że zerwie łańcuchy z taką łatwością. Sukcesem byłaby choć jedna uwolniona kończyna. Przed Violet natomiast stalowe łańcuchy ustąpiły jakby były z papieru. Nie docenił tej dziewczyny. Wpatrywał się w falujące pod jej gładką skórą mięśnie gdy łapczywie piła krew zabitego uchodźcy. Gdy zakończyła jedzenie zgrabnym i inteligentnym żartem uśmiechnał się. Rozpierała go duma. Jego pierwsza córka. Taka piękna. Tak perfekcyjna. Nie mógł trafić lepiej. Z drugiej strony nie mógł jej pozwolić, żeby poznała jego odczucia. Czyż pierwsza córka szeryfa nie była równie perfekcyjna? Jednak spoczęła na laurach i sam musiał ją ściąć.
- Moi ludzie zajmą się zwłokami. Ubierz się i chodź.
Wyszedł trzaskając za sobą drzwiami.
Została sama z fotelem, stolikiem i słupami z pozrywanymi łańcuchami.

Na stoliku leżał klucz. Choć łańcuchy popękały, to obręcze kajdan nadal oplatały nadgarstki i kostki. Prawdopodobnie ten klucz miał to zmienić. Na fotelu leżały ubrania. Jeansy, trampki i niczym nie wyróżniajacy sie T-shirt. Takie inne od wyuzdanego stroju prostytutki, która przyjechała tutaj wypełnić zlecenie perwersyjnego klienta.

Gdy wyszła z “lochu” przez stare metalowe drzwi ujrzała swojego stwórcę stojącego obok samochodu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 05-05-2016 o 15:54.
Mi Raaz jest offline