Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2016, 20:20   #110
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
No, pany, generalnie ja tu chyba muszę posprzątać i trzasnąć mopem o podłogę

Nie dość, że posty uniwersalnie coraz krótsze, to jeszcze wchodzi nam tu jakaś komunikacja typu esemesowego. Ja nic nie rozumiem z tej waszej grypsery

Napisałem, że odpowiedź przez komunikator będzie (bo czemu miałoby nie być), więc chyba wypadałoby zedytować tego posta. Do tego Kehil mówi, że wracają, a Lumber najwyraźniej nie chce wracać i wszyscy to wiedzą. Skąd to wiedzą? Ja nie wiem. W sesji tego nie ma, w komentarzach same jakieś żarty, które można zinterpretować na tysiąc sposobów.

Graliśmy krótkie posty, ale nigdy nie aż tak krótkie. No i krótkie były zazwyczaj wtedy, kiedy nie było się nad czym rozwodzić. A teraz są krótkie zawsze. I najczęściej też mało precyzyjne albo olewające połowę tego, co się dzieje. Ja nie wiem, gdzie się wam tak spieszy

Jak tak dalej będzie to w ramach focha też będę pisał tak jak wy :P Albo rzucę jakimś żarcikiem w komentarzach i sami wykombinujcie na podstawie tego, co się w grze dzieje :P

Co więcej, nie rozumiem w jaki sposób wy możecie czerpać przyjemność z takiej gry.
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 05-05-2016 o 20:23.
Tadeus jest offline