Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2016, 00:02   #30
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Michael Devlin - stateczny oficer


- Oj, młody człowieku bo się pogniewamy jeśli będziesz powtarzał takie numery. - nagły manewr młodszego meżczyzny zaskoczył Michael'a ale jednak zdołał go odepchnąć. Uniósł więc ostrzegawczo palec mając nadzieję, że ten młodszy się opamięta teraz i na przyszłość.

Gdy zaczęła się jakas gadka z ich porywaczami to Devlin starał się wyglądać tak nieszkodliwie jak to tylko możliwe. Chyba się udało skoro został "tatuśkiem". Na razie niezłe było to, że rozmawiali a nie rzucali się na siebie nawzajem. Nazwa jednostki nic mu nie mówiła ale to jeszcze niewiele znaczyło. Równie dobrze mógł znać mniej lub bardziej tą jednostkę a jedynie nazwa była nowa. Na przykład od tego rejsu. Ze środka tej klitki ciężko było to zawyrokować.

- Wpław? Oh, to na pewno nie będzie konieczne. Jestem pewien, że dogadamy sie jak na dżentelmenów przystało. Poza tym nadmiar wody zaostrza mój reumatyzm. - rzekł pogodnie chyba najstarszy z obecnych usmiechając się lekko i powoli podchodząc do trójki załogantów przy okazji kładąc dłoń na swoim krzyżu gdy wspomniał o reumatyźmie.

- Poza tym zdecydowanie preferuję podróże morskie za kołem sterowym. Tak, tam faktycznie mógłbym się przydać. - postanowił zaryzykować ponownie. Gdyby nie przemówił do nich jego marynarski mundur i wzięli go za jakiegoś szeregowego dziadygę mogliby go zlikwidować czy uszkodzić jak nie dla zabawy czy nudów to przez "wypadek przy pracy". Tego by nie chciał. A jakby dostał przydział do maszynowni czy mostek chyba powinno być lżej niż fucha szeregowego no i miałby więcej możliwości zorientowania się w sytuacji. Zwłaszcza jakby się dostał do sterówki, mostek czy co tam ta Teneo miała.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline