Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2016, 08:49   #20
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Zaczęło się końcowe odliczanie w zbiórce na drugi tom mojej powieści fantasy. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby mi pomóc, będę ogromnie wdzięczny.
Na razie, dzięki hojności moich Wspaniałych Przyjaciół, równie cudownych Znajomych (w tym oczywiście nieocenionych LI-czy) i niesamowitym Nieznajomym (w tym również LI-czy, których nie miałem okazji poznać) udało mi się zebrać kwotę, która starczy na wydruk 300 sztuk książek w twardej oprawie + obiecane gadżety.

Nadal jednak koszty drugiej korekty i składu zmuszony będę ponieść z własnych środków albo wykonać we własnym zakresie (koszty pierwszej korekty tekstu pokrywam w 100% z wpływów za sprzedaż I tomu). Zatem nadal, każda pomoc, mile widziana.

Zatem zaczynamy końcowe odliczanie

10....

https://wspieram.to/upadek2
 
Armiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem