Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2016, 13:52   #10
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Ciężko się nie zgodzić, że Vampire Knight to taka seria dla fangirlsów, które skaczą, piszczą i rysują serduszka po plakatach... Przynajmniej w większości No ale samo VK nie było stworzone tylko dla mroku, a miał to być taki romansik, więc swoją rolę zapewne spełnia.

Shiki zaś nie powala na kolana, ale nie jest złe. W mojej ocenie to takie 7/10 i można z ciekawości obejrzeć, tym bardziej, że to jest krótka seria (22 odcinki to naprawdę niewiele jak się tak pomyśli o tasiemcach).
W tym anime jedyne co mi się nie podobało to przedstawienie ludzi jako "tych złych", było to dla mnie bardzo mocno nacechowane i w mojej opinii wyszło z tego, że to ludzie są największymi potworami. Wampiry to biedne istoty były :P
Podobała mi się krwawość, bo ja lubię takie ketchupowe klimaty Tryskało wszędzie, jak popcorn w mikrofali, cudowne.
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 06-05-2016 o 14:13.
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem