Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2016, 00:10   #54
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
- Hodor. Hodor.
(Jakkolwiek kłamstwo Lupina, rzekomego Harrego, bardzo mi się nie podoba, tak muszę przyznać, że chwilowo wstrzymuję się od głosu, aby dać nam czas do namysłu. Wybaczcie, ale niepokoi mnie przede wszystkim zajadłość, z jaką pan L broni Lupina. Gdyby ten drugi był Dementorem, nie znalazłby między pozostałymi kompana, każdy chce się go pozbyć jak najprędzej. Nie wyklucza to rzecz jasna możliwości, że dwaj Śmierciorzercy próbują nas zwieść, jednak byłby to dla nich koniec - Syriusz mógłby wziąć jednego z nich na przesłuchanie, i jeśli okazałoby się, że Gandalf był miastowym, ubić, a kolejnego zlinczowalibyśmy bez problemu. Jeszcze za wcześnie na tak desperackie ruchy ze strony Śmierciorzerców. A więc jeśli Gandalf nie wyjaśni swoich podejrzeń i nie spełni wymagania odnośnie linczu, które postawił L, proponuję reszcie zagłosować na niego. Może to nie Dementor ani Śmierciorzerca, ale i nie nasz sprzymierzeniec. Najpewniej)
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline