Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2016, 20:20   #117
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Turin Turambar Zobacz post
Hell YEAH!!

Mnóstwo fartu, że przetrwałem pierwszą noc, jak widać. Początkowo sądziłem, że rzeczywiście DNC jest Demenotorem, następnie zastanawiałem się nad cofnięciem jednak głosu, ale ostatecznie zaryzykowałem i się udało ^^

Gratulacje z mojej strony po raz kolejny dla Hazarda, który chyba najlepiej rozumie całą ideę kombinowania Mafii(jako gry) z nas wszystkich. Kimkolwiek on nie gra, zawsze należy go atakować(jako Mafia SK czy ktokolwiek) lub chronić(jako Mafia) pierwszej nocy
Gratulacje. Skąd wiedziałeś, że Arsene był Harrym? Za bardzo nie wczytywałem się pod tym kątem w wypowiedzi graczy najpierw starając się wyczuć mafię (SWATa pierwszego dnia nie wyczułem), a potem chcąc wyczuć dementora (nie udało się przed końcem gry) więc Arsene dał jakiś znak, że to on? Czy wyłącznie zgadywałeś?

Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
Ja nie wiem czy ma sens takie granie, w ogóle nie payrzyliscie na to co pisaliśmy z Hazardem tylko ślepo ppszliscie za pierwszym głosem. Masakra....
Myślałem że parę wspólnych mafii coś nas nauczyło a to jest istne cofanie się w rozwoju jako graczy

Szkoda bo team z Hazardem mógł wiele zdziałać
Ja po prostu chciałem kogokolwiek zlinczować, więc jak nadarzyła się okazja to wskoczyłem na ten wagonik. Zresztą tak jak napisałem w swojej ostatniej wypowiedzi, szkoda, że Trav nie uznał tamtego sposobu wykończenia Harrego - pasowało w sumie do Voldemorta Hardkorowego Voldemorta.
 
Anonim jest offline