Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2016, 09:16   #4
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Rules speaking, rozumiem, że mogę sobie backgrounda wybrać z podręcznikowych? Czy nawet backgrounda nie mamy?
Jeśli chcesz wybierz sobie coś w rodzaju secondary skill: Kowal, rybak, ślusarz, bully, cygan...
Backgoundy dają zazwyczaj dwa skille ("talenty" które podałem w punkcie 5) ekwipunkek i język. Wy nie znacie żadnego innego jezyka poza wspólnym i ewentualnie rasowym jesli nie jesteście ludzmi. Nawet jeśli premia z intelektu pozwala wam teoretyczie znać więcej. Ekwipunku też nie macie. Dlatego klasycznych backgroundów nie macie, raczej ich element (feature).
Ale, zaskocz mnie czymś i może przejdzie.
Z krótkiego fabularnego opisu na górze widać jak na dloni jakie wioskowe umiejętności by się przydały.

Mam już postać M0na, mogę zacząć wieczorem/nocą (jeśli ktoś się jeszcze zgłosi dzisiaj).
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.

Ostatnio edytowane przez Amon : 09-05-2016 o 09:22.
Amon jest offline