Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2016, 14:48   #42
AdiVeB
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Ehran Zobacz post
Ja jestem za by kupić kilka motorów. Zapomniałem wspomnieć w poprzednim poście
Nie są one jakoś specjalnie drogie. Jeśli zakupimy je in-game można jeszcze pohandlować z ceną.
Potem rzucę jeszcze propozycją innego sprzętu, którego warto zakupić za wspólną kasę.
Na pewno jakiś kaem żeby obsadzić wieżyczkę strażniczą, może trochę materiałów wybuchowych, oczywiście paliwo, może skrzyneczkę fernandeza (skrzyka w której są podstawowe nasiona etc. do własnej hodowli), trochę materiałów opatrunkowych... wymieniając to co przychodzi do głowy na pierwszy rzut.

Dwa motocykle w dobrym stanie można kupić za 100g. Wg wyznaczników Pip'a będą to całkiem solidne (sprawnościowo) maszyny. Z tego co czytałem to ja i Merill rzucamy "swoje" dodatkowe gamble do puli. To jest już 60g na motocykle jakby co.
 
AdiVeB jest offline