Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2016, 15:21   #43
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Ja już swoje wydałem dodatkowe, więc niestety ale się nie dorzucę.

Za to mam propozycję, aby prócz skrzyneczki z nasionami kupić także parę worków obornika. Jeżeli mamy mieć ogródek to nie obędzie się bez odpowiedniego nawożenia.
Z pewnością przyda też się pompa (studnia to podstawa!), bo bez wody ani rusz.

W zależności od tego jakie to będą motocykle warto może się jeszcze zaopatrzyć w kosze w późniejszym terminie.

Podstawowe materiały budowlane można odzyskać z ruin - cegły, gruz, folia, czy pręty zbrojeniowe. Te ostatnie jednak jeżeli będziemy mieli narzędzia odpowiednie - ich zakup też by się przydał przy rozbudowie.
Ogólnie na YT można znaleźć filmiki gdzie ludzie z całego świata wyciskają równiuteńkie cegły (wyglądają trochę jak klocki lego) z prasy, a potem dają do wypalenia i używają ich do budowy.

Ogólnie Ehran jako Technik-Monter będzie tutaj szefem-kapitanem jeżeli chodzi o budowanie warowni. Jak Pip już nakreśli nam jak sprawa wygląda będzie łatwiej ustalić czego potrzebujemy.

btw
W swoim poście dodałem grafikę z Młynarzem.
 
Stalowy jest offline