Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2007, 22:39   #16
Idrith
 
Reputacja: 1 Idrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skał
Niektórzy nie są większością i może nie podoba im się chamskie zachowanie. Mamy prawo zapytać MG jeśli czegoś nie wiemy. Myślę że nic by sie nie stało, NW. gdybyś powstrzymał się od kąśliwych komentarzy i po prostu dał innym graczom spokojnie uzyskać odpowiedź. To że coś dla ciebie jest jasne, że przyjmujesz za pewnik że "Zapewne szukali pracy w nowym[?] mieście, badź jakiś inny prozaiczny powód. " to twoja sprawa. Dla mnie cała sytuacja nie była jasna, więc pytałam.

Do Niha`i`:

Tu nie chodzi o niezadowolenie , wcale nie czuje sie niezadowolona Chodzi tu o pewne niedoinformowanie. Niestety, grajac na forum kazdy moze po swojemu zrozumieć pewne rzeczy i odebrac coś na odwrót.

Mam nadzieje że dalej pojdzie nam lepiej
 
Idrith jest offline