Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2016, 19:44   #48
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Pula Drużyny:

- Budynek bazy.
- Furgonetka
- 340 g (Stalowy, Lemi, Noto, Merill: 4x70; Adi: 60 g)

- Stalowy, Lemi, Noto i Merill mają jeszcze po 35 g na drobne wydatki dla swoich hirołów. Adi ma 30 g.



- Co do samej bazy a właściwie co to miałoby być. Widzę na tą chwilę dwa wyjścia: fabularne i mechaniczne.

Fabularne no to ustalamy ogólnie co to właściwie jest, gdzie to jest, jak to wygląda i za gamble z puli dokupujecie sobie jakieś bajery po tych podręcznikowych cenach. Zaletą jest, że chyba mogłoby pójść szybciej, teren jest dość plastyczny do obróbki a wadą jest to, że jest dość plastyczny do obróbki więc nie do końca wyklarowany dla obu stron co może rodzić niejasności potem.

Mechaniczne no to ja widzę podobnie jak składanie postaci z mechy, czy pojazdu a najbardziej statku. Czyli z Krokami i gamblami i takimi tam bzdetami. Zaletą jest, że ma się konkret co to właściwie jest, chyba powinno być bardziej przejżyste dla obu stron a wadą to, że no musiałbym to zrobić a Wy się dostosować i ustalić co bierzecie. Ceny w gamblach też by raczej były takie na raz i tworzenie postaci bo po cenach podręcznikowych niezbyt ma to realną relację.


- Co do motorów czy czegośtam innego macie gamble to sobie kupcie. Taki motor marki motor kosztuje ok 50 g. Ze startu dam wam bonus ze SPW na 15 tak samo jak Wasza główna bryka.

- I nie chciałbym tu widzieć jakiegoś marudzenia, łachy i fochania się jeszcze przed startem sesji że ktoś coś i mu wdzieczność bo coś zrobi dla zespołu. Każdy coś może zrobić dla zespołu i na tym polega zespół właśnie. Każdy jest w czymś dobry i wnosi swoją ciegiełkę.

- Od siebie powiem Wam tyle, ża patrząc na moją drugą sesję neuro które prowadzę to zwracałbym uwagę na zaplecze medyczne. Ktoś zarobi Ranę ma sporo problemów przez długi czas. No i jesteście Łowcami więc tak naprawdę często wasz cel będzie narzucał czas i miejsce akcji. Może więc przyjsć Wam działać w róznych warunkach. Też radziłbym mieć to na uwadze.

- Co do poziomu technologii jestem otwarty na Wasze sugestie. Czyli jak wolicie z tymi recyklingami, strzałami, dostępnoscią broni itd. Na tym etapie sesji, dość wczesnym, jeszcze jakoś można podmalować scenkę jakims tam odcieniem.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 09-05-2016 o 20:14.
Pipboy79 jest offline