Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2007, 13:12   #5
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Przepraszam, czy ja powiedziałam, że Anzelma musi prowadzić mężczyzna? Lhianann, kobiety są jak najbardziej dopuszczone do rekrutacji; moja kumpela zawsze gra facetami i świetnie jej to wychodzi.

Ogólna idea sesji jest taka: drużyna to mieszanka ras z różnych światów. Zostali oni ściągnięci z nich do Sigil, a stamtąd po roku czy pół przeniesieni do obcego świata Lavondyss, w którym obecnie się znajdują i w którym toczy się cała akcja. Wyspa jest moja autorska, religie, rasy, kultura - mieszanką różnych systemów + wyobraźnia. Ale ponieważ bohater znalazł się w obcym dla niego świecie - znajomość powyższych systemów nie jest wymagana sama przez się. A już telepatia bohatera czy wykorzystywanie wiedzy gracza, której postać nie posiada - zakazane.

Rekrutacja jest otwarta póki kogoś odpowiedniego nie znajdę. Gdy zbierze się - powiedzmy ok 5 - obiecujących osób, zrobię krótki opis problemu z Anzelmem i prześlę go na PW.

Glypth, dzięki

Przypominam: podstawa to jakość postów i regularność odpisywania. Jeśli ktoś zawalił jakąś sesje, odpada z definicji.
 
Sayane jest offline