Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2016, 21:07   #57
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Ach, to ciekawe. Zwłaszcza ten Tome of Horrors.

Wydaje mi się, że też miałem ten podręcznik pod S&W. Kiedyś bardzo dużo prowadziłem w tym systemie, ale przerwałem gdzieś w 2013. Akurat jak wydano wersję Complete o czym dowiedziałem się niedawno

Czarci Foliał znam z 3 edycji, do starszych wersji nie zaglądałem przyznam szczerze, ale w AD&D 2e wystarczył mi Monsterous Manual, a gdy czegoś brakowało to łatwo można było stworzyć. Pamiętam, że jak wyszła edycja 3.5 to mistrzowałem w oparciu o sam Podręcznik Gracza i też wtedy wszystko sam tworzyłem. Przygotowania do sesji trwały przez to znacznie dłużej, ale miało się wtedy czas i chęci na wszystko.

Zauważyłem, że najbardziej lubię klasyki D&D, szczególnie te które objęte są prawami handlowymi (choć to czysty przypadek), czyli Beholdery, Pożeracze Umysłów, Umbrowe Kolosy i Githanki.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline