Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2016, 21:33   #31
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Miejmy nadzieję, że szybko abi wróci...


A tymczasem nowy post, i trochę info ogólnych

Dosyć ciężko ranna Xiu użyła na sobie 2x leczących nanitów, co daje +14pw i +9pw.

A średnio ranny Night użył 1x i +9pw

Becka, czy kto inny nie zgłosili ochoty/nie mieli nic przeciw takiemu podziałowi leczniczych zastrzyków? Zapisałam tej dwójce nowy stan pw na kartach jak co.

-------------------

Posty tym razem piszecie sami, możemy do najwyżej w docu obgadać co i jak, jedynie samymi komentarzami, wy się np. podzielicie, że 1 gracz bierze pierwszy motyw na swojego posta, a drugi gracz drugi motyw (bo każda parka ma właśnie po 2 scenki, nowych wydarzeń na stacji), ale oczywiście w obu się udzielacie razem, w końcu razem się tam szlajacie

Kaworu wstawił w sesji póki co pustego posta, bo go o to prosiłam. Mekow chciał coś jeszcze dopisać do narady nr.2, która wciąż wisi w docu, i jak dopisze, wtedy Kaworu wstawi ową naradę w pusty post, chodziło po prostu o to, żeby już nie czekać i nie "blokować" kolejki/mojego nowego posta.

Na odpisy bym tak dała czas do 21.05 tylko mi się tu nie rozleniwiać, i nie działać w ostatnich 2 dniach :PP


Night i Uchu mają do Zombie tak... 6m.

Tu mapka sytuacyjna dla sune i Mekowa:


Fioletowym Xiu
Czerwonym Becka
Białym Zombie (jest ich tam więcej... macie liczby podane w poście)
X - to miejsce gdzie jest hologram
Laboratoria opisane na obrazku... w tym jednym drzwi zniszczone, a w innym dosyć duża szyba wybita, wszystkie laby mają bowiem duże szyby w ścianach od strony korytarzy. Coś jak na tym obrazku:


To chyba wsio?


Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 11-05-2016 o 21:38.
Buka jest offline