Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2007, 15:15   #136
Marok
 
Reputacja: 1 Marok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnie
Hammertime

Murzyn słysząc głos dziewczynki wzdrygnął się. Jednak nie przeraził. To nie był mój przyjaciel, lecz i nie wróg. On przegrał z istotą o silniejszej woli niż on sam. To moja kula go zabiła. A jednak nie czuję satysfakcji. Hammertime podszedł do Lanoretha i postanowił czywać przy nim. Miał ciężkie przeżycie. Powinien odpocząć. Taki bohaterski czyn. Nie powinniśmy o nim zapomnieć. Kiedyś to spiszę w jakiejś księdze i na pendrive. Nie spotkałem kogoś tak dzielnego i tak głupiego. Ciekawe co mu będzie po tym wydarzeniu.
 
Marok jest offline