Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2016, 20:46   #6
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
House kustykając i wspierając się na swojej nieodłącznej lasce podszedł do reszty zebranych. Lekko się otrzepał z gruzu jakim był teraz Hogwart.
Wyciągnął pudełko z Vidocinem i na dobry początek dnia od razu zażył dwie tabletki. Po tym jak zawalił się zamek oprócz nogi jeszcze bolała go głowa.




- Nie znam was i od razu powiem, że nie lubię. Według statystki większa część niż połowa z was to debile z którymi szkoda gadać. Ostatnie morderstwo Arsene Lupin'a świetnie podsumowuje, że to prawda więc nawet nie próbujcie się spierać.

- No ale było minęło. Życie tej małej nic a nic mnie nie obchodzi jestem tutaj by podjąć walkę umysłową z wielkim Voldemortem. Reszta mnie nie obchodzi ale, że trzeba ich zabić by ostatecznie go też zabić to zapolujemy i na nich.

Po chwili uśmiechnął się przepraszająco i dorzucił:
- Aaaaa i chyba nie zabijecie kaleki pierwszej nocy, prawda?
 
Dnc jest offline