Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2016, 07:11   #535
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ulli Zobacz post
Jak bym naprodukował 37 notek w pewnej sesji od czasu, gdy wysłałem ci to PW z wizją, to też bym był zmęczony. Może gdybyś napisał w tamtej sesji 36 notek znalazłbyś siły na odpowiedź w "Ku Zatraceniu"? No ale widać masz inne priorytety, nic na siłę.

Panowie, czy aby na pewno chce się wam grać? Wiecie przez 7 lat na lastinie trochę już tych sesji zaliczyłem. Zawsze fajnie skończyć planowo sesję, którą się zaczęło, szczególnie jeśli jest się w niej MG, no ale jak pomysł nie chwycił to trudno.
Sorry, dzisiaj odpisze na 100% i pociągniemy akcję do przodu. Zresztą ja prawie cały dzień jestem poza domem i łatwiej mi pisać krótkie notki z komórki. Potem postaram się odpisywać w miarę codziennie jak będzie co.

Tempo do tej pory nie było chyba złe (szczególnie w wątku z Hrabią), więc dajmy sobie może jeszcze szansę. Teraz było spowolnienie bo się drużyna rozpadła. Dwa dni na odpis gracza to jak na standardy tego forum nieźle, większość sesji ma odpisy raz w tygodniu.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 13-05-2016 o 07:25.
Lord Melkor jest offline