Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2016, 17:09   #23
Kolejny
 
Kolejny's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputację
Wcześniej uniósł mocą gruz przygniatający go i doprowadzał się do porządku, przysłuchując się wymianie zdań zebranych. W końcu ujął mocniej drewnianą laskę, na której się opierał, bo jeden z cięższych kamieni mu ją lekko uszkodził i stuknął o ziemię, zwracając uwagę reszty na siebie.
- Ostatnia rozgrywka zwycięstwem nie była, nie. Choć w pełni miastowym nie byłem, to opanowałem emocje i nie oddawałem głosu nierozważnie, przyjaciele. I ostrzegałem was, żeby zaczekać, ale posłuchaliście mnie nie.


- Ale zadręczać się nie możemy. Potrzeba nam wyciągnąć wnioski i skupić się na tym, co dopiero nadejdzie. Tylko wtedy małą Ginny uratować mogli będziemy i mroczne siły powstrzymać. Pani Ryoku i inni mądrze mówią. Teraz nic nie wiemy, dopiero od zachodu słońca nasza walka ze złem się rozpoczyna.
Przyjął pozycję medytacyjną, oczyszczając umysł ze zbędnych myśli. Każdy zabrał głos i spośród wszystkich wypowiedzi niemożliwym było zło wyłonić. Ale z czasem, gdy zbiorą więcej informacji, dobro znów zatriumfuje!
 
Kolejny jest offline