Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2016, 13:36   #21
Kejmur
 
Kejmur's Avatar
 
Reputacja: 1 Kejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Wrzuciłem posta, zastanawiam się czy dać od razu opis koncertu z użyciem mocy z kryształka czy poczekać ? W każdym razie wrzuciłem to co mam żeby nie było że obudzę się z ręką w nocniku :P do jutra chyba dopiszę jeszcze koncert z linkami do muzyki i trochę własnych tekstów.

Na razię pościk jest trochę bardziej śmiechowy KaDwakus, Kejmur moglibyście trochę zmniejszyć szerokość portretów? Bo się wątek sesyjny bardzo rozjeżdża. Ten programik jest do tego bardzo dobry Free online image converter

Jak chcecie to mogę spróbować to dla was zrobić
Zdjęcie mojej postaci jest już po pomniejszeniu (i to sporym, oryginał jest dużego rozmiaru). Gdy robię jeszcze mniejszy rozmiar zdjęcia, to zaczyna to wyglądać fatalnie. Jeśli jednak muszę to zrobić, to zrobię.
 
Kejmur jest offline