Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2016, 13:46   #22
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nie musisz nie ja tu rządzę tylko GM nie chcę nikomu życia utrudniać po prostu byłoby estetyczniej \ ładniej :P

Cytat:
Napisał KaDwakus Zobacz post
Ja poproszę, jestem głupi i nie umiem, więc chętnie skorzystam z oferowanej pomocy - https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...078904f832.jpg

Też nie jestem w tym najlepszy zwykle proszę googla o pomniejszenie :P próbowałem wczoraj coś poprawić ale mi nie wyszło potem jeszcze spróbuje czy w razie czego mogę ci wysłać zdjęcie na maila z profilu ? Bo ten konwerter od razu na dysk zapisuję.

@Mistrzu mam nadzieje że nie przegiąłem z tym występem i naćkaniem hiperlinków ? napisałeś że do konkursu jeszcze 2 godz ale chciałem po prostu oprócz fluffa dać deklaracje w której postać coś robi jeżeli planowałeś coś przed graniem to mogę ten fragment z występem wyciąć i wkleić do kolejnego posta
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 14-05-2016 o 13:49.
Brilchan jest teraz online