Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2007, 19:33   #39
Chester
 
Reputacja: 1 Chester nie jest za bardzo znany
Moja "historia" jest rzeczywiście dosyć specyficzna, ale opisując cechy samuraja nie chciałem wam przybliżyć ich ogólnego opisu, a nawiązałem do tego czym kierował się Akihito w swoim życiu i jak kształtowała się jego psychika (pisaliście, że nie chcecie opisów uczuć itp.).

Pisząc:
Cytat:
Ze szlachectwem wiąże się wykształcenie – od samuraja oczekuje się nie tylko sprawnego władania mieczem, powinien być on także obyty ze sztuką, a znajomość dworskiej etykiety jest konieczna.
miałem na myśli, że Akihito nie tylko dobrze włada mieczem, ale równocześnie jest dobrze wychowany, zna się na sztuce, poezji, jest na nią wrażliwy itp.
Ta jego wrażliwość wiąże się z tym, że napisałem też
Cytat:
W wolnych chwilach: Czyta książki, przechadzać się po lesie.
po prostu lubi przyrodę, ale nie będę się rozpisywał jak wpatruje się w zachód czy wschód słońca.

Chcieliście krótko, więc nie będę pisał, że zawsze towarzyszył ojcu gdy ten wykuwał miecz czy zbroje, moim zdaniem wystarczy, że napisałem
Cytat:
Wyuczony zawód: Płatnerz
i
Cytat:
Rodzina: Ojciec (płatnerz)
.


W każdym razie krytykę przyjmuje i zastosuje się do niej, dodam też jeden wątek w historii żeby MG ułatwić lekko życie (czytaj: żebyście mogli się o coś zahaczyć).
 
Chester jest offline