Wątek: Dangaroth
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2007, 20:43   #17
Andregor
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Ailleurs proszę kilka informacji więcej mam nadzieje że wystarczy

taka sytuacja utrzymuje sie od 17 lat.Wszelkie szlaki handlowe zostały zamknięte.Jeżeli chodzi o geografie to większość zajmowały bujne lasy natomiast od 16 lat zamiast bujnych drzew stoją obumarłe drzewa zamiast zwierząt padlina,początkowo były problemy z polowaniem aż w końcu nie było na co polować,większość rzek jest mętnych natomiast nieliczne osady często toczą ze sobą utarczki.choroby rozszeżają sie w zatrważającym tempie.Niebo niemal zawsze jest szare i niemal nigdy nie wychodzi słońce.

inne większe miasta to Rokwold, Dekhos, Arog. handlem parają sie jeszcze tylko Gortok i thalmet oba położone blisko gór zimnych w których położona jest największa ilość kranoludskich miast.Najbardziej zmilitaryzowanym miastem jest Arog,to z niego wywodzą sie najlepsi wojownicy.Niemal wszystkie ludzkie osady znajdują sie w okolicach rzek.Znajdują sie w dużych odległościach i niechętnie wpuszczają gości w obawie przed zarazą.Dawniej było o wiele więcej miast i wiosek lecz zostały zniszczone lub opuszczone,w czasie wędrówki zapewne wiele takich napotkacie.

Kościej rozumiem cię w 100 % ale poczekaj jeszcze trochę, myślę że zaczniemy jutro wieczorem bo dziś jestem trochę zajęty.
 

Ostatnio edytowane przez Andregor : 08-05-2007 o 20:47.