Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2016, 16:22   #4320
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hazard Zobacz post
Ja też! Będę to miał dopisane do listy ukończonych sesji?

Żałuję, że nie dołączyłem wcześniej, no ale czas mi niestety nie pozwalał na to. Jakby jeszcze jakiś sandbox się szykował, to daj znać.

Tak czy siak, dzięki wszystkim za grę. Do zobaczenia w innych sesjach
Tak. W wolnym czasie będę wam uzupełniał, a sesję wcisnę do Sali Chwały jeśli MG nie ma nic przeciwko.

@Komtur
Ja chętnie zagrałbym w DW, gdybym miał czas. W sumie to miałem zamiar z Cieni Neverwinter zrobić Dungeon Worlda, ale koniec końców zrezygnowałem na rzecz D&D, bo mi do działu bardziej pasowało. DW jednak ma specyficzną mechanikę, która do zakończenia jakiejś akcji wymaga dwóch wypowiedzi:
1. Fabularny opis gracza.
2. Jeśli aktywuje on jakiś Ruch to MG rzuca kością i narracyjnie odpowiada na jego działanie.

Niby niczym się to nie różni od innych systemów, ale czynisz to z każdym uczestnikiem zabawy, więc będziesz musiał przemyśleć jak to przerobisz na postową formę sesji. Rozwiązaniem mógłby być GDoc, ale ten potrafi spowolnić grę, gdy nie ma żelaznej dyscypliny, no i nie każdy lubi z niego korzystać. Jeśli uznam, że będę mieć czas na kolejną sesję to wezmę udział w rekrutacji, a tym samym trzymam kciuki, bo sam bardzo lubię ten narracyjny system i chętnie bym go tu nieco rozpromował.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline