Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2016, 19:25   #12
Astrarius
 
Astrarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Astrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Ulli
Jeśli to będzie warhammer 2 edycja i nie będziesz wymagał 30 stron a4 historii to się zgłoszę. Ile kto ma reputki nic dla mnie nie znaczy, nie znaczyło i znaczyć nie będzie. Co do doca to mniej więcej tak to wygląda, ale bardzo wielu graczy go nie cierpi, bo wymaga stałego zaangażowania. Jeśli ktoś nie ma czasu codziennie zaglądać może wyjść na niemowę.
Historii wielkiej nie wymagam. Sam jako gracz mam z nią mały problem, bo wolę, żeby postać definiowała się podczas sesji, a nie w mini-powieści przed. Podstawowe informacje starczą, ale jak ktoś lubi pisać i mu pomaga odgrywać-czemu nie?

A co do g-docka to przedyskutuję już z faktycznymi graczami. Sam bardzo lubię dialogi w sesjach, więc nie chcę w tej materii przeszkadzać czy ograniczać. Zobaczymy.

W porządku, to ja przemyślę jeszcze wszystko i na dniach zamieszczę temat do rekrutacji. Jeśli jednak ktoś miałby jakieś porady, uwagi, czy pytania, to niech napisze. Zaznaczę jeszcze raz, że jestem początkujący, więc każde zdanie jest na wagę złota
 
Astrarius jest offline