Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2016, 00:31   #33
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Skończyłem.


Wyposażenie z klasy i backgroundu. Przy dokupionym ekwipunku wypisałem ceny.

Ogólnie wyszedł twardy zawodnik, a przynajmniej twardszy niż planowałem. Chyba nie będę go jednak psuć losowymi rzutami, jeszcze trafi się coś koszmarnego.

Chętnie nawiążę kontakt z przyszłymi towarzyszami niedoli już podczas rekrutacji.

Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
Mi też rzuć.
Może znów będzie łucznik, człowiek dla odmiany
Polecam kapłana Talosa z kuszą. Jak wróg do takiego podejdzie i dziabnie, to ten jako reakcję może strzelić piorunkiem za 2k8 obrażeń (save 1/2), tyle razy dziennie ile ma modyfikatora z WIS.

Ogólnie każdy powinien grać kapłanem innej domeny i mielibyśmy skład nie do pokonania, chyba że przez dysputy teologiczne.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 17-05-2016 o 00:58.
Lord Cluttermonkey jest offline