Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2007, 22:03   #19
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
wypracowałem sobie włąsny sposób kreowania postaci
Twój sposób jest ciekawy..Ale wg mnie poczatkującemu graczowi sprawiłby wiele kłopotu. A najtrudniejsze by były główne założenia charakteru.

Co do apelu o wypracowanie własnego stylu tworzenia postaci..to popieram. Niemniej taka sprawa wymaga eksperymentowania i ćwiczeń, ćwiczeń ,ćwiczeń..

Cytat:
Gracze sa pewnym elementem histori która chce opowiedziec MG ( badz przeprowadzic graczy pzez ciekawy zestwa zagadak / problemów / zadań . Jezeli Mg nie inegruje w postacie na samym poczatki stwierdzajac "Stary , ta postac nie jak bedzie sie komponowac z moim zamierzeniem / planami - zmien to , top i to a wtedy mi bedzie łatwiej a tobie bedzie sie grało płynniej i twoja postac nie bedzie wyrwna z kontekstu
To juz zależy od stylu prowadzenia rozgrywki przez danego MG. Jedni lubią przygody które idą z góry ustalonym torem.
Innym nie przeszkadza możliwość diametralnych zmian jakie mogą nastąpić za sprawą działań graczy..Wszystko sie sprowadza do sprawy jak dużą kontrolę nad graczami sprawuje dany MG.
A to już kwestia osobistych preferencji każdego Mistrza Gry.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 12-05-2007 o 13:45.
abishai jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem