Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2016, 14:03   #85
AdiVeB
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumny
Super jakby co to możesz sypać jakimiś aluzjami z przeszłości. Zostawiłem pole do światotworzenia. I'll play along.

Wiem że offtop ale zostawię tutaj jedno ogłoszenie, bo nie lubię grać online z całkowicie obcymi ludźmi. A jednak tu na forum jesteśmy jedną wielką rodzinką :P

Szukam osób chętnych do gry w The Division na PS4. Ktoś aktualnie gra? Ja dorwę grę w czwartek i na pewno bym chciał zobaczyć jak im się udał ten feature. Słyszałem również, że żeby grać ze znajomymi (do dwóch dodatkowych osób) nie trzeba mieć de facto gry tylko konsolę (w tym wypadku PS4) z wykupionym PS+

Już nic nie komentujcie o tym poście tylko piszcie PW jeśli ktoś byłby chętny.

Pozdrawiam.
 

Ostatnio edytowane przez Zombianna : 17-05-2016 o 23:53. Powód: Używamy opcji "EDYTUJ" i nie dajemy dwóch wiadomości pod rząd w odstępie mniejszym niż 24h.
AdiVeB jest offline